czwartek, 22 sierpnia 2013

paletomania

Mebel stworzony z palety ujrzałam pierwszy raz u moich znajomych 2 lata temu – był to stolik, a w zasadzie stół wykonany z jednej palety, nawet nie oszlifowany, pomalowany jedynie na biało z doczepionymi nóżkami-kółkami i już. 

Stół stworzony był z jednej palety, siedzieliśmy wokół na miękkich poduszkach.  Szybko, łatwo i oryginalnie. Jeśli potrzebujecie stół do kuchni, jadalni, pracowni - nie ma problemu - wystarczy mieć do dyspozycji więcej palet - połączenie ich zależy od kreatywności i funkcji jaką ma pełnić."Cuda paletowe" miałam przyjemność oglądać w późniejszym czasie, gdy poszukiwałam mebli do ogrodu i na taras.
Piękne meble rattanowe są dość drogie, jeśli mamy zdolności i warunki do wykonania mebli z palet możemy wyczarować przepiękne komfortowe – łóżka, fotele, stoły i wiele wiele innych – wszystko zależy od naszej wyobraźni.


Stoły, krzesła? to nie wszystko, co powiecie na łóżka i kanapy wykonane z palet? 


Palety można wykorzystać w każdym wnętrzu, pomogą nam w montażu np. telewizora - znów oryginalnie i funkcjonalnie.


Co jeszcze? Kwietniki, doniczki, kompostownik, siedziska, podesty, lampa, a może biuro i sauna na zewnątrz? Pomyśl czego nie masz w mieszkaniu/domu, a na pewno będzie można to wykonać z palety :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz