sobota, 31 stycznia 2015

chic happens here! look of the day

Dzisiejszy dzień zupełnie nie sprzyjał fotografowaniu - przenikliwy wiatr tarmosił włosy, a zimno nie pomagało w skupieniu, jednak Magda dzielnie zaprezentowała stylizację. 

outfit i stylizacje

płaszcz - vintage
spódnica - Orsay 
szalik - Isa Flower
buty - Fashion Days


outfit i stylizacje

Czy także lubicie mieć rzeczy, których na pewno nikt inny nie posiada? albo przynajmniej nie na tej samej powierzchni, na której żyjecie?? :) tak jest z tym płaszczem i butami! Płaszcz został zakupiony we Włoszech, ale takie perełki znajdziecie w sieci - polecam szukać zakładek typu Vintage na stronie np. dawanda (polecam szczególnie strony zagraniczne) albo w second hand (tu trzeba mieć dar poszukiwań, osobiście wolę przybierać postać detektywa Monk'a obserwując Internet).

Buty, buty, buty! Bardzo wygodne, niewielki obcas, do tego przykuwające wzrok! Niepowtarzalne wzory również polecam wyszukiwać przez Internet. Przy tej stylizacji takie botki będą odpowiednie dla takich szczęściar jak Magda - z długimi nogami... w związku z tym ja zakładam skórzane kozaki do kolan (cholewka nie przylega do łydek) :)


Dodatki - by przełamać burość koniecznie szalik w kolorze czerwonym lub amarantowym - odcień dobieramy do typu urody, rękawiczki - idealnie sprawdziłyby się skórzane - co sądzicie o długich rękawiczkach - macie okazję nosić?outfit i stylizacje


outfit i stylizacje

outfit i stylizacje

outfit i stylizacje


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz