niedziela, 8 lutego 2015

uniwersalność w modzie - outfit z isaflower

Wietrzna i mroźna pogoda nie sprzyja fotografowaniu stylizacji - choć mam nadzieję, że to kwestia wprawy i uodpornienia na każde warunki - wierzę, że z czasem będzie coraz lepiej!

stylizacja z szalem outfit z Isa Flower

szal - Isa Flower
sukienka - Mohito
buty - ebuty

stylizacja z szalem outfit z Isa Flower

Znacie te filmiki z sieci, gdzie z jednego szala-chusty można wyczarować 50 kreacji i zastosowań? Aktualnie jest jakaś tendencja do prostych form i wykorzystania ich w co najmniej kilku sposobach np. jak już mamy szalik to niech posłuży jeszcze jako przykrycie głowy, niech ma jeszcze kieszenie, by schować ręce i kieszonkę na pomadkę do ust - w zasadzie mi takie rozwiązanie pasuje :) Tym razem dość szeroki szal został wykorzystany jako tzw. narzutka, aby dobrze i wygodnie się trzymał "złapany" został paskiem - aktualnie to dość popularny trend wykorzystywany także na okrycia wierzchnie np. płaszcze + skórzany szerszy pasek - przyznam, że wygląda to dość ciekawie i elegancko.

stylizacja z szalem outfit z Isa Flower

Te buty kocham bardzo - sprawdzają się w wielu stylizacjach, to jedna z tych porządnych, skórzanych par, które warto mieć w swojej szafie, bo posłużą przez lata.

1 komentarz: