sobota, 21 października 2017

polska, złota jesień - przejściówki rządzą!
Lato trwa zdecydowanie za krótko, jesień pojawia się zwykle nagle, bez uprzedzenia - dni stają się krótsze, powietrze cięższe i mgliste. Jednak ostatnie dni października to istna bajka - skrzące się w słońcu pajęczyny dają znać, że mamy piękne babie lato! 
To fantastyczny czas dla długich swetrów, kardiganów, narzutek, jak i kamizelek. Ta ostatnia jest dość trudną częścią garderoby i niekoniecznie przez wszystkich lubianą. Niektórzy widzą w niej jedynie dodatek do stroju choć według mnie to ona "gra pierwsze skrzypce" i to pod nią dopasowujemy całość stylizacji.
Jesień to najlepsza pora roku na zakładanie kamizelek. Przejściowa pora roku, gdy nie jest już tak ciepło, a z drugiej strony nie musimy się jeszcze chować pod puchówkami. 

Dzisiejsza propozycja to świetnie skrojona kamizelka, która optycznie wydłuża sylwetkę, zaznaczając talię. Wyjątkowy materiał - włoski moher i wełna - nadaje jej szyku. 
Całość stylizacji jest niezwykle prosta - czarny golf czy sweter jest świetnym tłem dla łaciatej, z krótkim włosiem, kamizelki. Efekt o jaki chodziło? Klasyka.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz